{شرکت نظافتی} شرکت نظافتی مناسب را بشناسیم، تعهد و تجرب، باید ها و نباید ها

 

ویژگی شرکت نظافتی مجرب و متعهد چیست؟

امروزه با تغییر شکل زندگی و مشکلاتی مانند بالا رفتن سن افراد، بارداری و بچه داری، اشتغال و بیماری، دیگر وقت و توان انجام نظافت منزل باقی نمی ماند و نیاز شدیدی به شرکت نظافتی است که این مشکل را برطرف کند.


برای رفع این مشکلات امروزه استفاده از افراد کمکی که معمولا پرسنل شرکتهایی هستند که متخصص فعالیت مورد نیاز افراد می باشند استفاده می شود که راه حلی بسیار نجات بخش و کار راه انداز است.

اما نکته اینجاست که چطور می توان پرسنلی باتجربه، متخصص ، پاکدست و با ایمان، با وجدان و صادق ، سریع و بادقت را از بین شرکت های زیادی که در این عرصه فعالیت می نماید پیدا نمود.

همچنین بعد از شناخت پرسنل مجرب نیاز به شناخت شرکت مجرب و متعهد بسیار مهم می باشد و در غیر اینصورت با مشکلات فراوانی دسته پنجه نرم خواهید کرد که اصلا پیشنهاد نمی شود این اتفاق را تجربه کنید.

امروزه به دلیل شاغل بودن خانم ها تعداد شرکت نظافتی افزایش یافته است. بویژه در شهر های بزرگ مانند تهران پر تقاضا هستند. اما تجربه نشان داده است که همه این مراکز در امر نظافت حرفه نیستند.

 

شرکت نظافتی

شرکت خدماتی ره پاکان نکات مهمی را برای شما همشریان عزیز در ادامه مطلب ذکر میکند که بسیار مهم در اصل گرفتن نیرو از شرکت نظافتی هستند.

 

شرکت نظافتی اولین نکته ای که رعایت می کند چنین است:

حتما دقت فرمائید از مراکزی که معتبر هستند نیرو بگیرید. زیرا اگر خدایی نکرده نیرو اعزام شده دست کج باشد و اگر شما از مرکز معتبر نیرو نگرفته باشید نمی توانید پیگرد قانونی انجام دهید.

 

نکته دوم که برای یک شرکت نظافتی حتما مهم است

فراموش نکنید که برای نظافت منزل از مراکزی که شماره ثبت دارند نیرو بگیرید. با رعایت این نکته مهم هم شما با بهترین کیفیت و رضایت خدمات خواهید گرفت هم باعث رشد فعالیت های قانونی و اشتغال افراد در مراکز قانونی و معتبر خواهید شد. این نکته در دراز مدت باعث رشد و ارتقاء سطح خدمات خواهید شد چرا که حامی اصلی این گونه خدمات شما هستید که با نکته سنجی و دقت در دریافت خدمات خط مشی دقیق و درستی برای ارائه کنندگان خدمات نظافتی ترسیم می کنید.

 

نکته سوم در کسب نتیجه مطلوب از یک شرکت نظافتی

اگر در امر نظافت و نظافت راه پله حساس هستید در خواست نیروی جوان کنید تا کار شما را باب میلتان انجام دهد. نیروی جوان هم در این امر تمیز و هم باحوصله تر کار را انجام می دهد.

 

نکته چهارم که درخصوص پرسنل یک شرکت نظافتی است

اگر در حین کار کردن نیرو در منزل خود از کار یا اخلاق او راضی نیستید حتما با شرکت تماس بگیرید و به مدیریت این مورد را انتقال دهید تا نیروی خود را اصلاح کنند. در ضمن اگر به هیچ وجه نیرو اعزام شده باب میل شما نبود سعی کنید از شرکت خدماتی در خواست نیروی دیگر کنید. کیفت خدمات ارائه شده و رضایت مشتری از اهداف اصلی است.

 

درادامه نکات بعدی به ترتیب خاطر نشان می شود.

نکته پنجم

تمیز بودن ظاهر نیرو

بیشتر مشتریان الخصوص خانم ها ظاهر نیرو برایشان بسیار مهم است پس سعی کنید از مراکز درخواست نیروی مرتب کنید. تا در عمل انجام شده قرار نگیرین

 

نکته ششم

شرکت نظافتی مسئولیت مهمی دارد و یکی از این مسئولیت ها راضی بودن شما مشتریان عزیز است. البته اکثر مراکز فقط به فکر درآمد خود هستند.
پس با مراکزی که جلب رضایت شما در امر نظافت منزل برایشان مهم است در ارتباط باشید.

 

نکته هفتم

مراکز زیادی هستند که برای سود بیشتر خود از نیروهای بیمار(معتاد)استفاده می کنند. پس بهتر است در هنگام تماس یاد اور باشید نیروی جوان و سالم میخواهید.

 

نکته هشتم

شرکت نظافتی معتبر به هیچ عنوان از نیروی پیر و معتاد استفاده نمی کند. زیرا اعتبار برایش از هر چیزی مهمتر است.پس اگر با مراکزی مواجه شدید که این اصل را رعایت نمی کرد حتما قطع همکاری کنید

 

نکته نهم

سعی کنید به هیچ عنوان با نیرو که در محل منزل شما مشغول کار هستند گرم نگیرید و صحبت اضافی نداشته باشید زیرا ممکن درکار خود کوتاهی کند و مشغول حرف زدن بشود. و همچنین اگر بیش از اندازه مهربان باشید ممکن از اخلاق خوب شما سوءاستفاده کند.

 

نکته دهم

بعضی اوقات مشتری عزیز با گرفتن یک نیرو به صورت مجدد به او اعتماد کرده واسرار مهم زندگی خود را با او در میان میگذارند که بعضی اوقات سبب دردسر میشود.پس بیش از اندازه صمیمی نشوید. یا حتی ممکن است وارد مسائل خصوصی شما شود که این برای زندگی شما باعث دردسر شود.

 

نکته یازدهم

حتما برای درخواست نیرو با شرکت نظافتی در امر نظافت منزل هماهنگ کنیدزیرا اگر شرکت در جریان حضور نیرو در منزل نباشد اگر نیرو در اثر وسوسه دزدی کند یا ممکن است اتفاقی برای خود نیرو به وجود بیاید مثل شکستی یا پرت شدن از ارتفاع که در این صورت شرکت هیچ مسئولیتی در قبال هماهنگ نکردن با شرکت نمی پذیرد.زیرا شما مستقیما از شرکت درخواست نیرو نکردید.حتی اگر آن نیرو جزء پرسنل شرکت باشد .

تجربه نشان داده است خیلی وقت ها مشتریان خیلی زود اعتماد کرده اند و بعد از اتفاق بد با شرکت تماس و درخواست رسیدگی می کنند که در این صورت تماس و هماهنگی شما دوست عزیز بی نتیجه است زیرا خودتان با نیرو مستقیما در تماس بوده اید و برای اعزام نیرو با شرکت تماس نگرفته اید.

 

درخواست ما از شما مشتریان عزیز

به هیچ عنوان از سر مهربانی و لطف و اینکه نیرو درصدی به شرکت پرداخت نکند تا پول بیشتری از شما دریافت کند این اشتباه را مرتکب نشوید.و حتما برای هر دفعه که به نیرو نیاز داشتید با خود شرکت تماس حاصل فرمائید.

 

رضایت شما همشهریان عزیز سبب خوشحالی و اعتبار ما است.

شرکت ره پاکان با دارا بودن مجوز های نیاز برای یک شرکت معتبر و اصولی زحمات زیادی کشیده است تا حفظ رابطه با شما مشتری عزیز را داشته باشد.
ما سعی کرده ایم با گرفتن نیروی جوان و سالم در امر نظافت راه پله و نظافت منزل رضایت شما را جلب کنیم.
و همچنین نیروی کاربلد و حرف گوش کن که یکی از نکات مهم مشتری در هنگام رزرو نیرو است را در پرسنل خود آموزش داده.
ظاهر نیرو هم برای ما بسیار مهم است پس سعی کرده ایم با پوشیدن لباس فرم که اسم شرکت و شماره شرکت و شماره ثبت در آن ذکر شده ظاهر مناسبی داشته باشند.

شرکت خدماتی ره پاکان با دادن برگه رعایت اصول نظافت به پرسنل خود تمام تلاش خود را می کند تا نظافت منزل شما با تمام دقت و اصول انجام شود.
شاید با خودتان بگویید تمام مطالب فوق تنها شعار هستند و با واقعیت فاصله زیادی دارند ولی خالی از لطف نیست بدانید که شرکت ره پاکان با هفت سال تجربه و اجرای پروژه های گوناگون نظافتی، حرف و عمل را یکی کرده و افتخارش رضایت صد در صدی شما مشتریان عزیز می باشد.ره پاکان

طراحی شده توسط شرکت تک پردازان