{شرکت نظافتی} شرکت نظافتی تمیز کردن اجاق گاز و ماکروویو بدون مواد شوینده شیمیای

 

 

نظافت اجاق گاز و ماکروویو بدون مواد شوینده

شرکت نظافتی ره پاکان برای نظافت منزل بدون مواد شوینده شیمیایی این کار را انجام می دهد. این روزها برای شست و شو و تمیزکاری در نظافت منزل افراد جامعه فورا اقدام به خرید مواد شوینده شیمیایی می کنند و به معایب این کار یا آگاه نیستند و یا بی توجه هستند. شرکت نظافتی ره پاکان با آگاهی از اینکه بیماری های تنفسی و بیماری های پوستی از اصلی ترین بیماری های ناشی از استفاده مواد شوینده شیمیایی می باشد و پیری زودرس نیز یکی دیگر از اشکالات این مواد شیمیایی می باشد، از مواد تمیز کننده طبیعی برای نظافت استفاده می کند. می خواهیم شما را با ترکیباتی آشنا سازیم که کاملا سلامت شما و خانواده تان را بیمه می کند و همچنین برای نظافت اجاق گاز و ماکروویو تان پرفایده و عالی است. نظافت کاری کاملا تخصصی است و بنظر ساده می آید ولی فوت فن های فراوان دارد علی الخصوص وقتی تمیز کردن گاز در میان باشد. در طول روز با آشپزی کردن روی گاز و ریختن روغن و غذا روی آن طبیعی است که ظاهر گاز شما مثل روز اول نباشد و تمیز کردن آن مشکل شود یا در مواردی خیلی سخت و غیر ممکن شود. شرکت خدماتی ره پاکان ترفندهایی را در طول سابقه کاری خودت به دست آورده که آن را با شما مشتریان عزیز در میان می گذارد. تمیز کردن با مواد طبیعی یکی از مهم ترین ویژه گی های ره پاکان است زیرا با مواد طبیعی سلامت جسم شما تضمین می شود.  

شرکت نظافتی تمیز کردن بدون مواد شیمیای

 

چگونگی نظافت گاز با جوش شیرین و نمک توسط شرکت نظافتی

ابتدا داخل یک ظرف کوچک کمی آب ولرم ریخته و سپس جوش شیرین و نمک را داخل آن ریخته و با هم ترکیب میکنیم. این ترکیب به دلیل جوش شیرین سبب سفیدی گاز و نمک باعث از بین بردن چربی و ضدعفونی کننده است.  

نحوه به کار بردن جوش شیرین و سرکه توسط شرکت نظافتی

داخل ظرف آب جوش شیرین و سرکه را ریخته و تا زمانی که مواد به خوبی در آب ترکیب شود بهم میزنیم. جوش شیرین سبب سفیدی و سرکه هم لکه های سر سخت را از بین میبرد.  

شرکت نظافتی تمیز کردن بدون مواد شیمیای

 

استفاده از آب جوش

گاهی اوقات نظافت منزل در خصوص نظافت گاز نیازی به مواد شیمیایی و طبیعی نیست که این کار نظافت شما را راحتر میکند و زمان کمتری صرف تمیز کردن گاز می گذارید در این مواقع آب جوش و یک دستمال نرم کار شما را انجام می دهد و نیازی به هیچ مواد دیگری نیست.  

نحوه استفاده از آب گرم و صابون

آب گرم به خودی خود باعث از بین رفتن چربی روی سطح گاز می شود و صابون هم لکه زدایی قوی دارد که گاز شما را مثل روز اول براق و تمیز میکند.

شرکت نظافتی تمیز کردن بدون مواد شیمیای

نحوه استفاده از جوش شیرین و لیمو توسط شرکت نظافتی

جوش شیرین لکه های سرسخت را از بین میبرد و لیمو هم خاصیت اسیدی دارد چربی از بین میبرد پس جوش شیرین و لیمو داخل یک ظرف ریخته و کمی آب داخل ظرف میریزیم و مواد باهم ترکیب کرده و آن را با دستمال نرم روی گاز می کشیم. نکته مهم در استفاده از این مواد در نظافت منزل این است که قبل از استفاده از هر کدام از ترفندهای شرکت نظافتی ره پاکان یک سطح کوچکی از گاز را اول تست کنید و سپس کل سطح را تمیز کنید.

شرکت نظافتی تمیز کردن بدون مواد شیمیای

سطح را مواد بریزید

ترفندهای ذکر شده هر کدام به صورت جدا و به تنهایی راه حل مناسبی برای از بین بردن لکه های روغن و چربی و کثیفی روی سطح گاز هستند. بعد از معرفی مواد طبیعی برای نظافت گاز حالا به نظافت کامل گاز ونظافت اجزاء گاز می رسیم که بسیار مهم و کاربردی است.  

تمیز کردن بدون مواد شیمیای

 

نظافت شعله پخش کن و پایه های شعله

داخل یک ظرف گود آب جوش ریخته و قطعات کوچک گاز را که شامل شعله پخش و پایه های شعله داخل ظرف گذاشته و پودر صابون یا ظرفشویی را با جوش شیرین داخل ظرف ریخته و میگذاریم نصف روز یا 24ساعت در ظرف بماند و حتما باید روی قطعات را آب پوشانده باشد. شرکت خدماتی ره پاکان این کار را زمانی که روغن به مدت طولانی روی قطعات گاز مانده و و ظاهر سیاه رنگی پیداه کرده است توصیه می کند. بعد از ماندن طولانی قطعات در آب و محلول آنها را خارج میکنیم و با اسکاج و مایع ظرفشویی میشوریم و بعد با دستمال تمیز خشک میکنیم. سطح گاز را با دستمال نرم و جوش شیرین و اب پاک میکنیم.هرگز از اسکاج و سیم برای تمیز کردن سطح گاز استفاده نکنید زیرا باعث خط و خش میشود وظاهر گاز شما را خراب میکند. حالا قطعات گاز را سر جایشان می گذاریم..و گاز شما مثل روز اولش براق و تمیز است. توجه داشته باشید که در هنگام نظافت منزل به ویژه هنگام نظافت اجاق گاز و ماکروویو باید بدانید که چگونه و با چه موادی می توانید این کار را بخوبی انجام دهید. این علم و دانش و تخصص را همه ی افراد ندارند و پیشنهاد می کنیم با پیگیری و مطالعه مطالب تخصصی شرکت نظافتی ره پاکان این علوم کاربردی را بدست بیاوردید. به هیچ عنوان از سیم خیلی زبر برای تمیز کردن لکه های روغنی اجاق گاز استفاده نکنید زیرا اجاق گاز را پر از خط و خش می کند و رنگ گاز را از بین می برد. برای اینکه این مشکل پیش نیاید سطح گاز را خیس نمایید و بعد با سیم نرم و ترکیباتی که قبلا گفته ایم اجاق گازو ماکروویوتان را بخوبی و بی دردسر تمیز نمایید. پرسنل شرکت نظافتی برای تمیز کردن اجاق گازهای رومیزی که امروزه بسیار پرکاربرد شده اند، بعد از انجام تمام نکات بیان شده از اسپری شیشه شوی برای یکدست تمیز شدن و از بین بردن سایه روی سطح گاز رومیزی استفاده می کنند مانند نظافت شیشه و آینه با دستمال تمیز و خشک یا روزنامه که بسیار کاری حرفه ای می باشد. همچنین برای نظافت ماکروویو پیشنهاد می شود تیکه های لیمو ترش را درون ظرف شیشه ریخته و با کمی جوش شیرین و آب گرم مخلوط کرده و سپس درون ماکروویو گذاشته و زمان ماکروویو را روی ده دقیقه تنظیم کنید و آنگاه روشن کنید. بعد از ده دقیقه وقتی درب ماکروویو را باز می کنید شاهد پاک شدن تمامی لکه های داخل آن می باشید ویا می توانید جوش شیرین خشک را داخل ماکروویو ریخته و سرکه سفید را روی آن اسپری نمایید و بعد از ده دقیقه با دستمالی تمیز داخل ماکروویو را پاک نمایید. نظافت منزل در تمامی مناطق تهران با نیروهای مجرب خانم و آقا را به شرکت نظافتی ره پاکان بسپارید و آسوده خیال از پاکی خانه تان لذت ببرید.ره پاکان

طراحی شده توسط شرکت تک پردازان