{شرکت خدماتی} شرکت خدماتی ره پاکان و رعایت نظافت فردی پرسنل آن

شرکت خدماتی ره پاکان نکاتی مهم در خصوص رعایت نظافت فردی ذکر می کند

نظافت در تغذیه تغذیه

شرکت خدماتی ره پاکان با بررسی این نکته که همه افراد جامعه در طول شبانه روز از مواد غذایی مختلفی استفاده می کنند که تقسیم به 3دسته میشوند. مواردی را خاطر نشان می کند که در ادامه میخوانید.

مواد غذایی کنسروی

مواد غذایی کنسروی زیاد توصیه نمیشود . زیرا ممکن است سبب بیماری یا مسمومیت بشود. در واقع کنسرو در جنگ جهانی اول تولید شد ، تا مواد غذایی مانند لوبیا ...در ظروفی بماند که بدون یخچال یا در نور خورشید و سرما فاسد نشود. پس در مواقع بحرانی که دسترسی که مواد غذایی سالم نداریم خوردن مواد غذایی کنسروی از جمله تن ماهی و لوبیا و ذرت ...توصیه میشود.

موادغذایی منجمد

مواد غذایی منجمد اگر در دمای بالا نگه داری شود و انجماد ان مواد مورد فاسدی نشود ایرادی ندارد. مثل گوشت منجمد که برخی ها انرا تغذیه سالم نمیدانند که از لحاظ پزشکی از تاریخ انرا چک کنید و سالم باشد در انجماد هیچ اتفاقی نمی افتد. اما برخی مواد در انجماد حالت شلیدگی به خود میگیرند که زیاد توصیه نمی شود.

مواد غذایی فست وفودی

به دلیل تغذیه ناسالم و کالری بالا و چاقی توصیه نمی شود و به دلیل اینکه اکثر مواد عذایی فست فودی به حالت سرخ و چرب هستن سبب انواع سرطان میشود. امروز به دلیل شاغل بودن بیشتر خانم ها استفاده از غذای فست و فودی و حاضری بیشتر شده است پس خطر چاقی هم مانند کشور آمریکا به دلیل استفاده بی رویه از فست فود در ایران بیشتر شود. نکات مهم شرکت خدماتی ره پاکان در خصوص نظافت فست فود ها و رستورانها را در بخش مقالات مطالعه کنید. سعی کنید در ماه یکبار از غذای فست فودی استفاده کنید تا کمتر در معرض چاقی و سرطان قرار بگیرید. در هنگام خوردن فست فود از سس کمتری استفاده کنید زیرا سس قرمز و سفید برای سلامتی مناسب نیست.

مواد غذایی خانگی

مواد غذایی خانگی بهترین گزینه و سالم ترین تغذیه شناخته شده و خیلی از قدیمی ها بر این باورند که نون وپنیر سالم تر از غذای بیرون است. مواد غذایی خانگی بهتر است زیاد در یخچال نگهداری نشود زیرا موجب نفوذ میکروب به درون آن می شود اگر به مدت طولانی در یخچال بماند و چندین بار گرم شود . در هر وعده غذایی سعی کنید از سبزیجات استفاده کنید زیرا باعث سلامتی و نشاط و شادابی می شود. در کنار غذای خود سبزیجاتی مانند فلفل دلمه یا کلم بروکلی که سرشار از ویتامین و ضد سرطان است استفاده کنید . کاهو نیز یک سبزی مقوی و سالم است که اگر بدونه سس یا با سس خانگی که در ان از ماست استفاده شود درست بشود بهتر و سالم تر است. سبزی خوردن نیز سرشار از مجموع ویتامین ها و ضد سرطان معده است و مصرف سبزی خوردن در هفته به چند مرتبه توصیه می شود.

تغذیه روانی

روان هم مثل بدن انسان نیاز به تغذیه دارد اگر به روان و روح یک فرد تغدیه ناسالم تزریق شود روح ب اصطلاح شکسته میشود و روان پژمرده میشود. مثلا اگر به فکر وروان یک فرد انرژی منفی و افکار منفی و زشت وارد شود فرد اگر یک انسان مثبت اندیش و سالم باشد به مرور زمان پژمرده و منفی گرا میشود. توصیه می کنیم که با افراد منفی گرا هم صحبت نشوید و یا اگر از دوستان شما هستند دوستی خود را با او کم رنگ تر کنید تا افکار منفی او روی شما تاثیر نگذارد. زیرا هر چقد هم که شما شخصیت ثابت و شکل گرفته ای داشته باشید افکار منفی طبق مطالعات روی همه انسان ها با افکار مختلف و شخصیت های مختلف تاثیر می گذارد. خیلی از افراد روان خود در گیری دارند که ، با خود مدام کلنجار میروند و دچار وسواس فکری میشوند مثل وسواس تمیزی که اگر به دکتر مراجع کنند پیشنهاد می کند که از شرکت خدماتی یک نیروی مجرب درخواست کنند تا نظافت منزل را انجام دهد تا فرد دچار وسواسی نشود و مدام باخود فکر نکند که ایا وسیله شسته شده تمیز است یا... تا به مرور ذهن مریض شان و روان مضطرب را از خود دور کند.

تغذیه بهداشتی

بهداشت یک فرد همانند تغذیه جسم و روان مهم و ضروری است . زیرا بسیاری از افراد به دلیل رعایت نکردن بهداشت فردی به بهداشت بقیه افراد جامع نیز آسیب میرسانند و سبب بیماری خود و افراد جامع میشوند. گاهی اوقات رعایت نکردن بهداشت فردی موجب آسیبی غیر قابل پیشگیری درمان می شود. ایدز که یک بیماری خود ایمنی است و در قرن 21 رسانه و مطبوعات و ... تلاش بسیاری کرده اند که روش انتقال و راه های این بیماری را به مردم جهان بگویند تماس جنسی یکی از راه های انتقال بیماری ایدز

انتقال از شیر مادر

ورود خون فرد مبتلا به بدن شخص دیگر از هر راهی... که البته با پیشرفت علم و تلاش پزشکان امروزه با فرد مبتلا به ایدز هم میتوان زندگی کرد و فرزند سالم به دنیا بیاید. افرادی که در منزل خود بیمار اچ آی وی دارند بهتر است برای نظافت منزل از شرکت خدماتی درخواست نیرو کنند تا تمام نکات بهداشتی در نظافت منزل را انجام دهند. رعایت نکردن بهداشت فردی گاهی اوقات در یک سرما خوردگی ساده می تواند مشکل ساز باشد و افراد دیگر خانواده را دچار بیماری کند . یا در مواردی که یکی از اعضای خانواده مشکل پوستی مانند قارچ دارند اگر بهداشت فردی خود را رعایت نکنند سبب انتقال قارچ از لیف حمام یا حوله مشترک یا بالشت ....شوند. پس توصیه میشود در هنگام نظافت منزل دقت کافی را داشته باشید و تمامی وسایل خانه تمیز و مرتب باشند. رعایت نکردن بهداشت فردی ممکن به کودکان و نوزادان لطمه بزند و با بوسیدن کودک سبب انتقال ویروس به بدن کودک شویم پس بهتر است کودکان را کمتر ببوسیم یا سعی کنیم دستشان را بوسه بزنیم تا بیماری مانند سرماخوردگی به بدن آنها وارد نشود . توصیه اخر انسان فقط نیاز به تغذیه خوراکی ندارد و جسم او فقط مهم نیست گاهی اوقات اگر به روح و روان یک فرد تغذیه سالم وارد نشود فرد دچار بیماری روانی که شاخه های مختلف و پراکنده ای دارد دچار می شود. و گاهی اوقات درمان ان بسیار سخت یا جبران ناپذیر میشود. پس به تغذیه روح خود فکر کنید و برای ان تلاش کنید و نگذارید هرکسی و شخصی و وسیله ای به راحتی انرا را جریحه دار کند و از روان شما سوء استفاده کند .ره پاکان

طراحی شده توسط شرکت تک پردازان