{شرکت خدماتی} شرکت خدماتی نظافت پشت بام و نورگیر را چگونه انجام می دهد؟

نظافت پشت بام و نورگیرها شامل چه مواردی می گردد و چگونه است؟

شرکت خدماتی ره پاکان نظافت پشت بام و نورگیرها را توسط پرسنل مجرب و آموزش دیده انجام می دهد. در بسیاری از آپارتمان ها به دلیل استفاده ساکنان از پشت بام به دلایل مختلف ممکن است آشغال و خرده ریزهایی باقی بماند که هم برای زیبایی محیط پشت بام مناسب نباشد و همچنین ممکن است جلوی راه آب پشت بام را گرفته و باعث نم زدگی شود یا در زیر پا بماند و باعث خرابی و سوراخ شدن ایزوگام گردد. بنابراین امروزه پرسنل شرکت خدماتی ره پاکان در برنامه کاری خود در کنار شست و شوی پارکینگ و تمیزکردن راه پله، نظافت پشت بام را نیز دارند و حداقل ماهانه یکبار این کار را انجام می دهند البته این موضوع بستگی به تقاضای مدیرساختمان خواهد داشت. جالب است بدانید که حتی اگر حیاط و راه پله و پارکینگ را با مواد شوینده حسابی تمیز کنید و شست و شو کنید ولی پشت بام را جارو نزنید فقط با یک باد قوی کل فضای پارکینگ و حیاط پر از آشغال های ریز و درشت می شود و این دوباره کاری بدی را بوجود می آورد. ما در شرکت خدماتی ره پاکان می خواهیم مواردی را در نظافت پشت بام بیان کنیم که کمتر به آن توجه می شود ولی بسیار کاربردی و مهم می باشد.  

شرکت خدماتی نظافت پشت بام و نورگیر

 

فواید نظافت پشت بام

در هنگام نظافت پشت بام پرسنل شرکت نظافتی متوجه سوراخ بودن شلنگ آب کولر یا نشت و سوراخ بودن کولر در تابستان می گردند و با گزارش این موضوع به مدیر ساختمان و عملکرد به موقع ایشان در رفع مشکل از نم زدگی سقف واحدهای زیر پشت بام جلوگیری می گردد. همچنین با جارو زدن پشت بام از گرفتگی آبروهای پشت بام و سوراخ شدن ایزوگام بر اثر زیر پا ماندن آشغال ها که هردو باعث نم زدگی سقف طبقه های زیر پشت بام می گردد جلوگیری می نماید. آخرین فایده مهم نظافت پشت بام جمع آوری فضولات پرندگان و جمع آوری استخوان و لاشه هایی که پرندگان می آورند می باشد که این موضوع در جلوگیری پیدایش حشرات موزی بسیار مهم و ضروری می باشد و سلامت و بهداشت ساختمان را حفظ می کند. تمامی نکات فوق برای داشتن یک بالا پشت بام تمیز اگر رعایت شود نظافت آن کامل انجام شده است. امروزه به دلیل تبدیل خانه های حیاط دار به آپارتمان دیگر فضایی برای پهن کردن لباس و خشک کردن لباس ها وجود ندارد . پس بالا پشت بام مکان مناسبی است برای خشک کردن لباس های خیس..... نظافت بالاپشت بام باید هر ماه انجام شود تا بتوانید برای خشک کردن لباس خیالتان کاملا راحت باشد که بهداشت آن کامل انجام شده. به طور حتما میدانید که اگر لباس داخل منزل خشک کنید به دلیل مرطوب شدن فضای منزل و آسیب به ریه ها کار درستی نیست. و همچنین در فضای مرطوب میکروب ها سریع رشد میکنند. پس بهترین روش خشک کردن لباس در بالای پشت بام است که خورشید به طور دقیق به لباس ها برخورد می کند. و نور خورشید ضد میکروب و قارچ است.... همچنین شاید برایتان پیش آمده باشد که ، لباس ها اگر در منزل خشک کنید به دلیل خشک نشدن کامل بوی بد بگیرد که این اتفاق در اثر تابش خورشید از بین میرود.  

شرکت خدماتی نظافت پشت بام و نورگیر

 

تمیز بودن بالا پشت بام

استفاده از فضای باز برای درست کردن جوجه و کباب همان طور که ذکر شد به دلیل تبدیل خانه های حیاط دار به آپارتمان دیگر فضای باز برای جوجه و کباب پختن نیست داشتن بالا پشت بام که اگر فضای انرا هر ماه بااستفاده از شرکت نظافتی تمیز کنید مکان مناسبی برای این کار است. و نداشتن حیاط دیگر به چشم نمیاید و از امکانات پشت بام میتوانید استفاده کنید...  

شرکت خدماتی نظافت پشت بام و نورگیر

 

نظافت انباری

انباری یک مکان کوچک و بسته است که وسایلی که دیر به دیر مورد استفاده قرار میگیرید در ان گذاشته میشود پس تمیزی و مرتب کردن ان مهم است بهتر در سال چند بار داخل انباری مرتب کنید تا اگر وسیله ای خراب شده یا اگر در اثر نم زدگی وسایلتان نم زده سریع مطلع شوید و از آسیب شدیدتر جلوگیری کنید. بیشتر اوقات حشرات موذی و موش ها در انباری مکانی برای زندگی برای خود درست می کنند که ممکن فضا و وسایل شما را کثیف کنند پس اگر نظافت و مرتب کردن ان سالی چند بار انجام نشود تمامی موارد ذکر شده ممکن است پیش بیاید .  

نظافت بالکن

بالکن در آپارتمان یک امتیاز است و داشتن یک بالکن بزرگ و آفتاب گیر اهمیت زیادی برای مستاجرین و ساکنان منزل دارد... زیرا استفاده های پر کاربردی دارد .نظافت بالکن کار تخصصی است که بهتر است در زمان حضور نیروی شرکت خدماتی در منزل شما برای نظافت منزل از او درخواست تمیز کردن بالکن رو داشته باشید. ابتدا بهتر است دیوار با تی تمیز کنید و بعد اگر بالکن شما شیشه خور است شیشه آنرا تمیز کنید و سپس کف بالکن اگر آبرو دارد اب بگیرید تا کاملا تمیز و مرتب شود. در صورت تمیزی ایده ال میتوانید از بالکن برای خشک کردن لباس استفاده کنید. یا برای گذاشتن گلدان تا فضای بالکن شما زیبا و با طراوت شود. اگر فضای بالکن شما بزرگ است و در آن لوله گاز هست میتوانید برای سرخ کردن انواع سبزیجات که نیاز به فضای باز دارد استفاده کنید. همچنین در صورت نظافت بالکن میتوانید با انداختن زیر انداز و نوشیدن یک چای داغ عصر دل انگیزی داشته باشید. تمامی موارد ذکر شده در نظافت پشت بام و انباری و بالکن یک اصل مهم است که مدیر ساختمان و خانم و اقای منزل نباید فراموش کنن و از ان غافل شوند. شرکت خدماتی گزینه مناسبی برای نظافت مکان های دکر شده است. زیرا امروز به دلیل شاغل بودن آقایون و خانوم ها فرصت کافی برای تمیز کردن منزل خود را ندارند چه برسد به نظافت بالکن و انباری پشت و بام..... پس بهتر با هزینه ای معقول برای نظافت منزل و مکان های دیگر منزل خود از پرسنل شرکت خدماتی استفاده کنید. البته که گاهی اوقات با گرفتن نیروی تازه کار و ناوارد شما از گرفتن نیرو صرف نظر می کنید و سختی کار را به جان میخرید و خودتان نظافت را انجام میدهید. که این کار را پیشنهاد نمیکنیم زیرا سختی ان باعث میشود که نظافت بالکن و پشت بام و انباری به تاخیر بیاندازید و بهداشت محیط را انجام ندهید سبب آسیب به خودتان و وسایلتان شوید. شرکت خدماتی ره پاکان را فراموش نکنید . رضایت شما افتخار ماست.ره پاکان

طراحی شده توسط شرکت تک پردازان