{نظافت منزل} خدمات شرکت نظافتی

 

خدمات شرکت خدماتی

آیا میدانید شرکتهای خدمات نظافتی چه سرویس هایی ارائه میدهند؟

ره پاکان

 

خدمات یک شرکت خدماتی چیست؟
بسیاری از افراد جامعه به علت عدم شناخت و آگاهی از سرویس و خدماتی که یک شرکت خدماتی ارائه می دهد در زمانی که نیاز این سرویس ها پیدا می کنند دچار سردرگمی و استرس زیادی می شوند و نمی دانند که از کجا و چگونه می شود این نیاز را رفع نمایند.
میخواهیم شما را با خدمات یک شرکت نظافتی آشنا سازیم تا در هنگام نیاز فقط با یک تماس نیازتان را به نحو احسنت برطرف نموده و به کارهای دیگر خود نیز بدون نگرانی برسید.

نظافت منزل

 


بانوان شاغل، بانوان مسن که غالبا دچار بیماری مفصلی یا ریوی و... میباشند، بانوان باردار و یا بانوان جوانی که میخواهند با استفاده از این سرویس جوانی خود را حفظ نمایند از متقاضیان اصلی این سرویس میباشند.
بهتر است بدانید که این کار در عین ظاهری ساده بسیار سخت و پیچیده میباشد و انرژی و زمان بسیاری برای انجام نیاز دارد.
در روزهای پایان سال که تمام ایرانیان خود را آماده ی میزبانی بهار می نمایند، خانه تکانی از مهمترین موضوعات و کارهای قبل نوروز می باشد. در این روزها به دلیل نیاز حداکثری به استفاده از پرسنل این شرکت ها برای نظافت منزل شمال تهران و دیگر مناطق بهتر است قبل از اسفندماه با رزرو کردن خیال خود را راحت نمایید و بدون استرس به دیگر کارهای خود برسید.

نظافت راه پله


امروزه با تغییر شکل ساختمان ها و روی آوردن اکثر جامعه به استفاده از آپارتمان ها، نیاز به نظافت راه پله ، پارکینک و... به نیاز اساسی و مهمی تبدیل شده است. ساکنان این ساختمان ها با انعقاد قرارداد با یک شرکت معتبر می تواند در هرماه تا پایان قرارداد از نظافت ساختمان خود لذت ببرند و حتی نیاز به تماس مجدد نباشد و شرکت با پیگیری پرسنل خود را اعزام نماید و مدیر ساختمان بعد از رویت و رضایت صد درصدی، مبلغ را به شماره کارت شرکت واریز نماید.

استفاده از پرستار


بسیاری از خانواده هایی که در منزل بیمار نیازمند به مراقبت دارند به علت مشغله و یا عدم توانایی در پرستاری و رسیدگی از پرسنل آموزش دیده شرکت خدماتی برای نگهداری ویژه از بیمارشان استفاده می نمایند با این شرط که شرکت متعهد درحفظ سلامتی روحی و جسمی بیمار شده و از پرسنل میخواهد که در مراقبت و رسیدگی به بیمار تمام تلاش خود را انجام دهند. توجه داشته باشید که بدون انعقاد قرارداد با شرکت معتبر از این سرویس استفاده نفرمایید تا با جان بیمارتان بازی نشود.

نگهداری از کودک


امروزه مادران شاغل همواره دغدغه نگهداری از کودک و نوزاد خود را دارند که پیشنهاد میشود از پرسنل دارای گواهی آموزش شرکت نظافتی استفاده شود و قبل از این کار با شرکت معتبر قرارداد منعقد شود و مدارک شناسایی اصل و کپی از پرسنل گرفته شود تا با خیالی آسوده کودک خود را به شخص مربوط بسپارید.
توجه نمایید که اگر در این موضوع سحل انگاری نمایید ممکن است با ربوده شدن یا آسیب دیدن کودک تان مواجه شوید.

شست وشوی نما

 

ره پاکان


امروزه با تغییر شکل شهرها و بلندتر شدن ساختمان ها و همچنین پیدایش برج های سر به فلک کشیده ، نیاز به روش هایی برای شست وشو و نظافت و نماشویی در ارتفاع بوجود آمده است.
این روش ها از گذشته تا به حال برای انسان بی خطر نبوده و بارها صدمات زیادی داشته و حتی باعث مرگ انسان های زیادی نیز شده است.اما با گذشت زمان و افزایش تجربه افرادی که در ارتفاع کار می کردند روش هایی ایمن تر و ابزار ایمنی قوی تر و استانداردتری ابداع شد.
امروزه در کشور ما، رایج ترین روش های کار در ارتفاع استفاده از داربست، استفاده از کلایمرها و روش راپل یا همان کار با طناب و استفاده از ماشین های بالابر می باشد که یک شرکت نظافتی این خدمات را بخوبی ارائه می دهد.

کفسابی و سنگسابی


سنگ پله و پاگرد یا سنگ کف منزل و ادارات به علت گذشت زمان یا ریختن مواد شیمیایی در هنگام نظافت منزل شرق تهران و کار ساختمانی کدر و سیاه می شوند و فقط با دستگاه های صنعتی کف سابی میتوان آن ها را مانند روز اول زیبا و براق نمود دستگاه های کف سابی یک لایه از سطح سنگ را برداشته و سپس براق سازی می نمایند. که البته این کار بسیار تخصصی می باشد که بهترین آن ساب ایتالیایی می باشد که سنگ بیشترین تعداد ساب را می خورد و زمان بیشتری نیاز دارد که بطور تخصصی از خدمات شرکت خدماتی می باشد.

خشک شویی مبل و موکت


شست و شوی مبل و موکت که زیرگروه نظافت منزل غرب تهران و دیگر مناطق میباشد از ریزنقش ترین سرویس ها و خدمات این شرکت ها میباشد که در محل با دستگاه های مخصصوص به نحو احسنت انجام می گردد.

خدمتکار منزل


بسیاری از افراد جامعه به علت کهولت سن، بیماری، مشغله کاری و بارداری در تهیه غذای خانگی ، مرتب کردن منزل، رسیدگی به کارهای افراد خانواده، خرید و نظافت منزل به مشکلات جدی برمی خورند و نیاز به شخصی به عنوان کمک در انجام این کارها دارند که اصطلاحا خدمتکار منزل نام دارد و نه تنها کارهای روزمره منزل را بخوبی انجام می دهد بلکه هم صحبت خوبی برای خانم خانه می باشد.

ره پاکان

 

سرایداری


بسیاری از ساختمان ها و مجتمع های بزرگ به دلیل نیاز به امنیت بیشتر و حفظ و نگهداری از امکانات ساختمان نیاز به فردی که تمام وقت ساکن باشد و در نظافت و حراست از ساختمان کوشا باشد را دارند که اصطلاحا سرایدار نام دارد.
حتما توجه داشته باشید که از شرکت طرف قرارداد در خواست گرفتن عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد و گرفتن سفته با مبلغ بالا نمایید.

بیشتر بدانید

نظافت ادارات، مراکز بهداشتی و درمانی، مراکز تفریحی و ورزشی و... از دیگر خدمات شرکت نظافتی می باشد که بطور ویژه و جداگانه توضیحاتش در مطالب بعدی ارائه می گردد.

 ره پاکان

طراحی شده توسط شرکت تک پردازان