توجـه! توجـه!

بـی قیـد و شـرط بـدون قـرعـه کشـی
20 هـزار تومـان جـایـزه بگیـر


فقط با ثبت نام در سایت   ثبت نام

شماره های تماس:

شعبه1: 83 26 84 22

شعبه2: 02 73 84 66

شعبه3: 13 16 27 65

مدیریت: 503 27 87 0912

پذیرش مشتری: 37 77 370 0919

پیشنهادات و انتقادات: 09 24 134 0935
نظافت منزل:


آیا شاغل هستید یا فرزند کوچک دارید؟
آیا از درد کمر ،زانو و گردن رنج می برید؟
آیا پوستی حساس به شوینده ها دارید؟
دیگر نگران نباشید با نظافت پنج گانه منزل با شما هستیم:
1. دیوارشویی: نظافت دیوار، کمد دیواری، شومینه، پریز برق و لوستر
2. شیشه شویی: نظافت پنجره، درب ورودی منزل و اتاق
3. خاک ربایی: جارو وتی زدن اتاق ها و سالن و قرنیز و شست و شوی بالکن
4. موادشویی: نظافت کامل حمام و سرویس بهداشتی
5. لکه زدایی: نظافت آشپزخانه(کابینت، سینک، هود و گاز و شستشوی کف و لکه زدایی و سایل برقی و کاشی و سرامیک)


نظافت منزل

فواید نظافت

در هر فعالیت و کاری اگر موشکافانه و با دقت بیشتری توجه نمائیم، متوجه ابعاد و فواید بیشتری از آن می گردیم. فوایدی که ممکن است تا کنون به فکرمان نرسیده باشد، نظافت منزل یا نظافت راه پله و محل کار نیز از این موضوع مستثنا نمی باشند.
فوایدی که کمتر به آنها اشاره شده
در هر فعالیت و کاری اگر موشکافانه و با دقت بیشتری توجه نمائیم، متوجه ابعاد و فواید بیشتری از آن می گردیم. فوایدی که ممکن است تا کنون به فکرمان نرسیده باشد، نظافت منزل و نظافت راه پله و محل کار نیز از این موضوع مستثنا نمی باشند.
فوایدی که کمتر به آنها اشاره شده و یا خیلی ملموس نمی باشند ولی توجه به آنها ارزش نظافت را به حق و درست در پیش چشمانمان آشکار می سازد. این ارزش و فایده باعث می گردد نظافت را امری واجب و مهم و جزء جدانشدنی از خود و خانواده مان ببینیم. نظافت در واقع سلامت ما، شخصیت ما، ایمنی ما، آرامش ما و ایمان ما می باشد.
فایده اول
در خرید و فروش منزل، واحدهای اداری و تجاری، سوله یا کارخانه، ویلا یا باغ و باغچه، ماشین و موتور و لوازم خانه یا لوازم محل کار و... نظافت تاثیر مستقیم در صورت گرفتن این معاملات می گذارد. همه ما می دانیم که هر محیط و تمیز و پاکی بیشتر به دل می نشیند و با ارزش تر و زیباتر به چشم می آید،این امر درخرید و فروش حرف اول را می زند بنابراین طبیعی است که یک بیزینس من موفق به نظافت منزل یا نظافت راه پله به چشم یک امر جدا نشدنی از بیزینس خود بنگرد. این موضوع را تجارت نظافت نیز می نامند.
فایده دوم
همه ما این اصل را شنیده ایم که "پیشگیری بهتر از درمان است" اگر این اصل را سر منشا کار خود قرار دهیم، در حفظ و نگهداری از منزل یا محل کار و ملک خود موفق بوده ایم و از هدر رفتن سرمایه خود که پول و زمان جزئی از آن است جلوگیری نموده ایم. نظافت منزل یا نظافت راه پله باعث می گردد خرابی های جزئی که اگر مورد توجه قرار نگیرد و رفع نگردد، بسیار زیان آفرین می باشد را به موقع و سر وقت رفع نمائیم. نم و رطوبت دیوار، ترک سقف و دیوار، شل شدن و ترک سنگ نما، سوراخ و خرابی ایزوگام و آسفالت پشت بام و خالی شدن درز سرامیک ها و...در هنگام نظافت به ما این اطلاعات را می دهند که وقت سرویس و نوسازی آنها گردیده است یا خیر.
فایده سوم
اکثریت روانشناسان به این موضوع اشاره نموده اند که تمیزی ایجاد شده با نظافت باعث ایجاد فضایی با انرژی مثبت، نشاط و شادابی می گردد. رعایت نظافت منزل یا محل کار می تواند کمک شایانی به بیماران افسرده نماید و با دفع انرژی منفی همچون دارویی معجزه آسا عمل نماید.
فایده چهارم
نظافت منزل نظافت راه پله و محل کار، ویروس ها و میکروب هایی که بر روی سطوح سرویس بهداشتی حمام،آشپزخانه و مکان های دیگر می باشد را از بین می برد. همچنین باعث می گردد بیماری های عفونی، بیماری های ویروسی، انگل و قارچ و بیماری های دیگر را از افراد داخل منزل و محل کار دور می گرداند و سلامت افراد را حفظ می نماید. می توان گفت با نظافت از بسیاری از بیماری ها واکسینه می شوید و در امان می مانید.
فایده پنجم
حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که اشیاء مهم یا گران قیمت مانند طلا و جواهرات و کارت یا مدارک مهم و...در منزل یا محل کار مفقود گشته اند و بعد از نا امیدی از پیدا کردن آن در زمان نظافت در زیر مبل، پشت کمد یا ویترینی، زیر کابینت آشپزخانه و...پیدا شده اند. با نظافت منزل مخصوصا در شب عید بسیاری از وسایلی که به آن نیاز داشته اید و از جای آن مطلع نبودید را پیدا می نمائید و از صرف هزینه برای خرید مجدد آن جلوگیری می نمائید.


نظافت منزل

فایده ششم
با نظافت منزل یا محل کار طول عمر وسایل بخصوص وسایل برقی بالاتر می رود. در هربار نظافت غبار و گرد و خاک از روی وسایل گرفته می شود و همچنین وسایلی که نزدیک اجاق گاز می باشند با پاک نمودن لکه های روغنی از خرابی زود هنگام شان جلوگیری می گردد. با نظافت وسایل منزل در صورتی که وسایل ترک خورده یا کمی صدمه دیده اند با تعمیر و رسیدگی از خرابی کامل آن جلوگیری می نمائیم.
فایده هفتم
قطعا به دفعات به گوشتان رسیده است که: نظافت هرشخص نشان شخصیت اوست. این جمله برای منزل، محل کار، وسیله نقلیه یا تیپ ولباس هر شخصی صدق می کند و شخصیت او را به دیگران معرفی می کند و مارا که همیشه در تیررس قضاوت دیگران قرار داریم را به چالش بزرگی می کشاند. و از همه مهم تر اینکه جایگاه نظافت زمانی مشخص گردید که پیامبر مهربانی حضرت محمد(ص) فرمودند: نظافت جزئی از ایمان است.
فایده هشتم
امروزه در ساختمان های با نمای سنگی، در هنگام نظافت نمتی ساختمان می توان متوجه سلامت سنگ نما گردید. شل شدگی یا ترک سنگ نمای ساختمان برای افرادی که در زیر آن عبور می کنند یا ماشین خود را زیر آن پارک می کنند می تواند خطرات جانی و مالی بیافریند. همچنین در هنگام نظافت راه پله و بخصوص نظافت موتور خانه و اتاق آسانسور نیز می توان از خرابی و مشکلات زیادی پیشگیری نمود. نظافت منزل می تواند صاحبان خانه را از ضررهای مالی جبران ناپذیری حفظ نماید.
فایده نهم
با نظافت منزل، نظافت راه پله و محل کار وقتی زباله و آشغال و کثیفی را از سطح محل خود می زداییم باعث جلوگیری از حضور و تکثیر حشرات و موجودات موذی مانند: موش، سوسک، پشه و مگس، مورچه و موریانه و... می گردیم. با نظافت و جلوگیری از نشر و حضور موجودات موذی که ناقل انواع بیماری ها می باشند در حفظ سلامت خود و خانواده و افراد جامعه مان قدم بزرگی بر می داریم.
بسیاری بر همین اساس برای نظافت منزل غرب تهران ، از پرسنل شرکت نظافتی ره پاکان جهت نظافت منزل، نظافت راه پله و... استفاده می نمایند تا با ایجاد پاکی از پیدایش یا افزایش موجودات موزی جلوگیری نمایند.
فایده دهم
برای همه افراد جامعه بخصوص بانوان پیش آمده است که وقتی به یک مرکز تجاری، درمانگاه ها و کلینیک درمانی، استخرها و ورزشگاه ها، سالن های آرایشی و... می رویم در صورت تمیز بودن و نظافت ایده آل آنها جذب شان می شویم و به نوعی از مشتری های ثابت آنها می شویم. خلاف این موضوع هم صدق می کند که درصورت عدم نظافت و تمیزی محیط نه تنها دیگر به آنجا نمی رویم بلکه به بستگان و آشنایان نیز توصیه می کنیم که از آن محیط ها استفاده نفرمایند. بنابراین تجارت این محیط ها وابسته به نظافت می باشد و برای جذب مشتری بسیار مهم می باشد. در آخر توصیه می کنیم بنا به دلایلی که گفته شد این ده فایده نظافت را جدی بگیریم به نفع خودمان است.
یادمان نرود که ایمان ما، سلامت ما، تجارت ما، شخصیت ما، آرامش ما، سرمایه ما و خیلی موضوعات دیگر عضو جدا نشدنی نظافت می باشند.ره پاکان

طراحی شده توسط شرکت تک پردازان