توجـه! توجـه!

بـی قیـد و شـرط بـدون قـرعـه کشـی
20 هـزار تومـان جـایـزه بگیـر


فقط با ثبت نام در سایت   ثبت نام

شماره های تماس:

شعبه1: 83 26 84 22

شعبه2: 02 73 84 66

شعبه3: 13 16 27 65

مدیریت: 503 27 87 0912

پذیرش مشتری: 37 77 370 0919

پیشنهادات و انتقادات: 09 24 134 0935
نظافت منزل غرب تهران‎


خوب است بدانید با نظافت منزل، طول عمر وسایل، بخصوص وسایل برقی بالاتر می رود. در هربار نظافت غبار و گرد و خاک از روی وسایل گرفته می شود و همچنین وسایلی که نزدیک اجاق گاز می باشند با پاک نمودن لکه های روغنی از خرابی زود هنگام شان جلوگیری می گردد. با نظافت وسایل منزل در صورتی که وسایل ترک خورده یا کمی صدمه دیده اند با تعمیر و رسیدگی از خرابی کامل آن جلوگیری می نمائیم. همچنین امروزه در ساختمان های با نمای سنگی، در هنگام نظافت پنجره منزل، محل کار یا راه پله می توان متوجه سلامت سنگ نما گردید. شل شدگی یا ترک سنگ نمای ساختمان برای افرادی که در زیر آن عبور می کنند یا ماشین خود را زیر آن پارک می کنند می تواند خطرات جانی و مالی بیافریند. نظافت موتور خانه و اتاق آسانسور نیز می تواند باعث پیشگیری از خرابی و مشکلات گردد. نظافت می تواند صاحبان خانه را از ضررهای مالی جبران ناپذیری حفظ نماید.
نظافت پنج گانه منزل در غرب تهران تخصص شرکت نظافتی ره پاکان است.
1. دیوارشویی: نظافت دیوار، کمد دیواری، شومینه، پریز برق و لوستر
2. شیشه شویی: نظافت پنجره، درب ورودی منزل و اتاق
3. خاک ربایی: جارو وتی زدن اتاق ها و سالن و قرنیز و شست و شوی بالکن
4. موادشویی: نظافت کامل حمام و سرویس بهداشتی
5. لکه زدایی: نظافت آشپزخانه(کابینت، سینک، هود و گاز و شستشوی کف و لکه زدایی و سایل برقی و کاشی و سرامیک)

نظافت منزل غرب تهران

آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که زمان کافی برای رسیدگی به نظافت منزل خود ندارید؟ ما برای کمک به شما حاضریم. نظافت منزل در غرب تهران یکی از مجموعه خدمات ما می باشد که تلاش می کنیم بهترین نیروی نظافتچی جهت نظافت منزل در غرب تهران را به منزل شما بفرستیم. از جمله محله های تحت پوشش خدمات نظافت در تهران: نظافت منزل شمال تهران ، نظافت منزل غرب تهران، نظافت منزل شرق تهران.

چگونه گردگیری کنیم؟

لباس های کهنه معمولا در دست خانم های منزل تبدیل به دستمالی برای گردگیری می شوند، اما هر پارچه ای مناسب گردگیری نمی باشد، مخصوصا بعضی از پارچه ها بیشتر عامل پخش پرز و گرد و خاک در منزل هستند. دستمال های مخصوصی برای گردگیری در بازار موجود می باشد که به خوبی گرد و خاک را به خود جذب می کنند. دستمال های میکروفیبر یا الکترواستاتیکی بهترین نوع پارچه برای گردگیری می باشند. برای نظافت منزل غرب تهران با ما تماس بگیرید.
اول جارو کنیم یا گردگیری؟
اگر اول گردگیری کنید و سپس جارو، فقط دو سوم گرد و خاک را جمع کرده اید چون زمان جارو کردن گرد و غبار بسیاری روی وسایل منزل می نشیند و شما باید بعد از جارو کردن، دوباره گردگیری کنید، پس بهتر است اول خانه را جارو کرده و سپس به گردگیری بپردازید. برای نظافت منزل شرق تهران با ما تماس بگیرید.

نظافت منزل غرب تهران

اصول نظافت
در سرتاسر این کره ی خاکی ، افرادی که می خواهد نظافت منزل ، نظافت راه پله ، نظافت محل کار یا هر محل دیگر را انجام دهند ، برای یک نظافت ایده آل می بایست آگاهی وشناخت کامل به اصول نظافت داشته باشند در غیر اینصورت نظافتی بی کیفیت همراه با حال ناخوشایندی نصیبشان می شود.
تمیزی بی نقص و دلچسب ، محیطی آرامش بخش وشاداب با فراگیری دو رکن اصول نظافت امکان پذیر می گردد ، این دو رکن مهم " سلامت نظافت " و " مهارت نظافت " می باشند که لازم و ملذوم اصول نظافت می باشند. قبل از شناخت این دو رکن می بایست بدانید از چه زمانی و چرا فراگیری اصول نظافت امری مهم و لازم گردید.
در مجامع بزرگ به دلیل صنعتی شدن و اشتغال خانم ها در کنار آقایان ، شکل زندگی اکثریت این مجامع از حالت سنتی به حالت مدرن تبدیل گردیدند و با این مدرن شدن زندگی ، شکل منازل ، ادارات ، محل کار و... زندگی دستخوش تغییرات زیادی گردید، و نیاز به فراگیری اصول نظافت بیشتر از هر زمانی در این مجامع احساس گردید. ابزار نظافتی پیشرفته ای اختراع گردید ، و مواد شوینده روز به روز جدیدتر و قوی تر گردیدند ، تا زمان نظافت پائین تر بیاید و سرعت و کیفیت نظافت بالاتر برود.
سلامت نظافت
اگر خواستار این هستیم که نظافتی بی خطر را تجربه کنیم ، قطعا نیازمند شناخت کافی از سلامت نظافت می باشیم . دو عامل مهم در سلامت نظافت " پزشکی نظافت و ایمنی نظافت " می باشد. بیماری های ویروسی ، بیماری های ریوی و تنفسی ، بیماری های پوستی ، اختلالات روانی یا افسردگی ، حساسیت وآلرژی دردهای مضمن عضلانی ، بیماری های عفونی و دیگر بیماری ها در صورت عدم آگاهی افراد مرتبط با فعالیت نظافتی با مباحث پزشکی نظافت را بطور جدی تهدید می نماید.
همچنین آسیب هایی چون برق گرفتگی ، افتادن از ارتفاع و جراحات ناشی از آن ، شکستگی استخوان ، خرابی وسایل منزل یا محل کار ، مشکلات تنفسی ناشی از بخار مواد شوینده و... همگی مواردی هستند که با شناخت کامل مباحث ایمنی نظافت ، فرد یا افراد مرتبط با نظافت می توانند با خیالی آسوده به کارخود ادامه داده و از فعالیت خود لذت ببرند.
مهارت نظافت
این موضوع که چه ابزاری و چه مواد شوینده ای ، چه وقت و چگونه در نظافت منزل ، نظافت راه پله ، نظافت محل کار و... استفاده گردد ، امری بسیار ضروری و مهم می باشد که همگی این امور در شناخت مهارت نظافت جمع می گردد. با شناخت و یادگیری مهارت نظافت می توان از هدر رفتن مواد شوینده ، خرابی ابزار نظافتی ، هدر رفتن وقت و زمان ، خستگی بیش از اندازه ناشی از حرکت های اشتباه یا دوباره کاری و... جلوگیری نمود.
ابزار شناسی ، مواد شناسی ، ترتیب شناسی و روش صحیح نظافت چهار اصل مهم در مهارت نظافت می باشند. تمام مباحث بیان شده ، حاصل مشاهدات اتفاقات متعددی هستند که در امر نظافت رخ داده و می دهد. خوب است بدانید کار نظافت در تئوری شاید ساده ترین کار بنظر برسد ولی در عمل و واقعیت امری تخصصی و پیچیده می باشد.
بدون شناخت و تجربه نمی توان از پس نظافت منزل ، نظافت راه پله و محل کار و... برآمد و حتی ممکن است خسارات جبران ناپذیری برای فرد یا افراد بیشتری پیش بیاید. یادمان باشد که پیش گیری بهتر از درمان است. بنابراین پیشنهاد می کنیم به نظافت علمی بنگرید تا از آن لذت ببرید و از تمام خطرات و مضرات نظافت در امان باشید.
نظافت منزل غرب تهران
ما با شما خانم های عزیز همراه هستیم تا در صورتی که نمی توانید کارهای منزل و نظافت را انجام دهید، شما را یاری کنیم. خانم هایی که شاغل هستند و در غرب تهران زندگی می کنند به راحتی می توانند با یک تماس، نظافتچی را برای نظافت منزل خود، سفارش دهند. ما با ارائه خدمات در شمال، غرب، شرق همراه شما هستیم.ره پاکان

طراحی شده توسط شرکت تک پردازان