توجـه! توجـه!

بـی قیـد و شـرط بـدون قـرعـه کشـی
20 هـزار تومـان جـایـزه بگیـر


فقط با ثبت نام در سایت   ثبت نام

شماره های تماس:

شعبه1: 83 26 84 22

شعبه2: 02 73 84 66

شعبه3: 13 16 27 65

مدیریت: 503 27 87 0912

پذیرش مشتری: 37 77 370 0919

پیشنهادات و انتقادات: 09 24 134 0935
نظافت شرق تهران‎


همه ما این اصل را شنیده ایم که "پیشگیری بهتر از درمان است" اگر این اصل را سر منشا کار خود قرار دهیم، در حفظ و نگهداری از منزل یا محل کار و ملک خود موفق بوده ایم و از هدر رفتن سرمایه خود که پول و زمان جزئی از آن است جلوگیری نموده ایم. نظافت باعث می گردد خرابی های جزئی که اگر مورد توجه قرار نگیرد و رفع نگردد، بسیار زیان آفرین می باشد را به موقع و سر وقت رفع نمائیم.
نم و رطوبت دیوار، ترک سقف و دیوار، شل شدن و ترک سنگ نما، سوراخ و خرابی ایزوگام و آسفالت پشت بام و خالی شدن درز سرامیک ها و...در هنگام نظافت به ما این اطلاعات را می دهند که وقت سرویس و نوسازی آنها گردیده است یا خیر. همچنین اکثریت روانشناسان به این موضوع اشاره نموده اند که تمیزی و نظافت منزل یا محل کار باعث ایجاد فضایی با انرژی مثبت، نشاط و شادابی می گردد. رعایت نظافت منزل یا محل کار می تواند کمک شایانی به بیماران افسرده نماید و با دفع انرژی منفی همچون دارویی معجزه آسا عمل نماید.
نظافت پنج گانه منزل در شرق تهران تخصص شرکت نظافتی ره پاکان است.
1. دیوارشویی: نظافت دیوار، کمد دیواری، شومینه، پریز برق و لوستر
2. شیشه شویی: نظافت پنجره، درب ورودی منزل و اتاق
3. خاک ربایی: جارو وتی زدن اتاق ها و سالن و قرنیز و شست و شوی بالکن
4. موادشویی: نظافت کامل حمام و سرویس بهداشتی
5. لکه زدایی: نظافت آشپزخانه(کابینت، سینک، هود و گاز و شستشوی کف و لکه زدایی و سایل برقی و کاشی و سرامیک)

نظافت منزل شرق تهران

اگر قصد دارید منزل تمیز و مرتبی داشته باشید و خود فرد شاغلی هستید که فرصت و زمان اضافه برای این کار را ندارید بهتر است این کار مهم و با دقت را به کسانی بسپارید که در این کار خبره بوده و تجربه چنین کاری را دارند ارسال کارگر خانم و آقا جهت نظافت منزل شرق تهران و تمیز کردن خانه از مهم ترین وظایف ما می باشد با تماس شما با شماره های ثابت و انتخاب تعداد کارگر می توانید مشکلات مربوط به تمیزی و نظافت را در کوتاه ترین زمان ممکن حل نمائید.
پرسنل اعزام شده تمامی آموزش های لازم را طی کرده و از آزمون های انتخابی ما با موفقیت بیرون آمده اند. استفاده از تجهیزات مورد نیاز برای نظافت منزل و نظافت راه پله از بهترین نوع از ویژگی های کاری ما بوده در تلاشیم با پشتکار و وظیفه شناسی در انجام کاها رضایت شما عزیزان را جلب نموده تا با خوشنودی کار را به اتمام برسانیم.
کارها به صورت برنامه ریزی شده و در تایم مشخص به اتمام می رسد و هر کارگر به وظیفه خود آشنا بوده و تا اتمام کار به صوت صحیح تمام نیرو و تلاش خود را به کار می گیرد نظافت وسایل و در کل نظافت منزل از چندین مرحله تشکیل شده است و این مراحل باید به صورت دقیق و پشت سر هم انجا شوند تا کارها با سرعت بالاتری جلو رود.
نرخی که برای تمیزی و نظافت منزل شما دریافت می شود معمولا از طرف اتحادیه بوده و کاملا قانونی می باشد. تعداد کارگر و مقدار کار و استفاده از سرویس های موجود بر قیمت نهایی تاثیر گذاشته و هزینه نهایی را مشخص می کند. آنچه مهم و ضروری می باشد نحوه کیفیت کار می باشد. بعضی از شرکت ها با دریافت هزینه کمتر کارهای مربوط به نظافت و تمیزی را با دقت پایین تری به انجام میرسانند که قابل رضایت مشتریان نبوده و کار به صورت ناقض و بدون جلب رضایت مشتری تحویل داده می شود بهتر است برای راحتی خود تمامی کارهای مربوطه را از همان ابتدای کار به ما بسپارید.
نظافت منزل شرق تهران از جمله سرویس های پرمخاطب در حوزه خدمات نظافت و نظافت منزل می باشد. بسیاری از ساکنین مناطق شرقی تهران خواهان واگذاری نظافت منزل خود به یک شرکت خدمات نظافتی می باشند.

نظافت قسمت های مختلف

نظافت نمای بیرونی منزل
نظافت منزل شرق تهران ، نظافت نمای بیرونی منازل شرق تهران را شامل می گردد. همان طور که خود واقف می باشید، نمای بیرونی ساختمان تأثیر بسزایی در زیبایی آن ساختمان دارد. پرسنل اعزامی از سوی شرکت خدماتی نظافت، قادر به نظافت نمای بیرونی منازل مشتریان می باشند. این نیروها به منظور نظافت نمای بیرونی ساختمان ها از تجهیزات و لوازم ویژه ای بهره می برند.
نظافت مشاعات (راه پله، پارکینگ، آسانسور و ...)
از دیگر خدمات نظافت مورد تقاضای ساکنین مناطق شرقی تهران، نظافت مشاعات (راه پله، پارکینگ، آسانسور و ...) می باشد. نظافت مشاعات عمدتا به درخواست تمامی ساکنین ساختمان صورت می پذیرد. به هنگام ارائه خدمات نظافت منزل شرق تهران ، نیروهای خدماتی اعزامی می بایست نظافت مشاعات را نیز مد نظر خود قرار دهند.

نظافت منزل شرق تهران

نظافت دیوارها
از جمله موارد مهمی که در فرایند نظافت منزل شرق تهران می بایست مورد توجه نیروهای نظافتی قرار گیرد، نظافت دیوارها می باشد. نیروهای خدماتی اعزامی دارای دانش و مهارت کافی در خصوص چگونگی به کارگیری شوینده ها و چگونگی نظافت انواع دیوارهای موجود در منازل مسکونی در فرآیند نظافت منزل می باشند.
دیگر خدمات نظافت در حوزه نظافت منزل شرق تهران
شستشوی حمام و دستشویی
نظافت منزل شرق تهران شامل شستشوی حمام و دستشویی منازل نیز می گردد. به منظور ارائه چنین خدماتی، نیروهای اعزامی می بایست قادر به استفاده از بهترین مواد شوینده و مؤثرترین روش به منظور برق انداختن و نظافت روشویی، کاسه توالت و کف حمام و دستشویی باشند.
نظافت آشپزخانه
از دیگر خدماتی که در حوزه نظافت منزل شرق تهران مطرح می گردد، نظافت آشپزخانه در منازل مسکونی می باشد. آشپزخانه منازل عمدتا در اثر بخارات حاصل از آشپزی و پخت و پز کثیف و چرب می گردد. لکه های روغن و چربی و سایر لکه ها بر روی دیوار آشپزخانه می نشیند و بدین ترتیب، نظافت دیوارها و سایر سطوح در آشپزخانه ها به ویژه در منازلی که دارای آشپزخانه باز می باشند، از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.
ارائه خدمات نظافتی بیش از آنکه نیاز به سخت کوشی و کار کشیدن از بدن و جسم داشته باشد نیاز به تخصص، تجربه و دانش دارد! ما با شعار تخصص و دانش پا به میدان رقابت گذاشته ایم و بصورت واضح دیده ایم که اگر تخصص و کاردانی وجود داشته باشد نیازی به آسیب رساندن به اموال و دارایی مردم و همچنین جسم و بدن کارگر نیست.
بسیاری از کارها با توجه به تکرار آن ها هزینه های هنگفتی را برای صاحبان خانه ها می گذارند. امور نظافت و خدمات نظافتی نیز از اینگونه امور هستند. شاید در طول سال چندین بار با یک شرکت خدماتی نظافت تماس بگیرید که اگر قیمت ارائه خدمات آنها زیاد باشد، قطعا در طول سال هزینه های شما افزایش پیدا می کند.
اصل امانت داری شعاری دیگر است که شرکت خدماتی نظافت ره پاکان آن را برای خود برگزیده است. بسیار پیش می آید که افراد ناخواسته و به دلیل نابلدی به اموال دیگران در حین نظافت صدمه بزنند. اموال شما، امانتی است در دست ما!
تضمین خدمات و تسویه حساب پس از رضایت کامل شما دیگر امتیازی است که شرکت ره پاکان نسبت به دیگر شرکت ها برای شما فراهم آورده است تا با خیالی آسوده با ما تماس بگیرید.ره پاکان

طراحی شده توسط شرکت تک پردازان