توجـه! توجـه!

بـی قیـد و شـرط بـدون قـرعـه کشـی
20 هـزار تومـان جـایـزه بگیـر


فقط با ثبت نام در سایت   ثبت نام

شماره های تماس:

شعبه1: 83 26 84 22

شعبه2: 02 73 84 66

شعبه3: 13 16 27 65

مدیریت: 503 27 87 0912

پذیرش مشتری: 37 77 370 0919

پیشنهادات و انتقادات: 09 24 134 0935
نظافت منزل شمال تهران


برای یادآوری اهمیت نظافت به دو بعد از فواید نظافت منزل می پردازیم تا جایگاه نظافت، مخصوصا نظافت منزل در شمال تهران و همچنین در همه نقاط تهران روشن تر گردد. قطعا به دفعات به گوشتان رسیده است که: نظافت هرشخص نشان شخصیت اوست. این جمله برای منزل، محل کار، وسیله نقلیه یا تیپ ولباس هر شخصی صدق می کند و شخصیت او را به دیگران معرفی می کند و مارا که همیشه در تیررس قضاوت دیگران قرار داریم را به چالش بزرگی می کشاند.
و از همه مهم تر اینکه جایگاه نظافت زمانی مشخص گردید که پیامبر مهربانی حضرت محمد(ص) فرمودند: نظافت جزئی از ایمان است. همچنین با نظافت منزل، نظافت راه پله و محل کار وقتی زباله و آشغال و کثیفی را از سطح محل خود می زداییم باعث جلوگیری از حضور و تکثیر حشرات و موجودات موذی مانند: موش، سوسک، پشه و مگس، مورچه و موریانه و... می گردیم. با نظافت و جلوگیری از نشر و حضور موجودات موذی که ناقل انواع بیماری ها می باشند در حفظ سلامت خود و خانواده و افراد جامعه مان قدم بزرگی بر می داریم.
نظافت پنج گانه منزل تخصص ره پاکان است، کافی است یکبار امتحان کنید.
1. دیوارشویی: نظافت دیوار، کمد دیواری، شومینه، پریز برق و لوستر
2. شیشه شویی: نظافت پنجره، درب ورودی منزل و اتاق
3. خاک ربایی: جارو وتی زدن اتاق ها و سالن و قرنیز و شست و شوی بالکن
4. موادشویی: نظافت کامل حمام و سرویس بهداشتی
5. لکه زدایی: نظافت آشپزخانه(کابینت، سینک، هود و گاز و شستشوی کف و لکه زدایی و سایل برقی و کاشی و سرامیک)

نظافت منزل شمال تهران

نظافت منزل شمال تهران از مباحث مهمی است که شرکت نظافتی با آن مواجه می باشند. اين شرکت ها می بايست با توجه به بافت منازل محدوده شمال تهران و با کسب آگاهی از سليقه ساکنين مناطق شمالی شهر تهران، به ارائه خدمات نظافت منزل شمال تهران متناسب با خواسته های مشتريان خود بپردازند.
نظافت منزل شمال تهران شامل چه مواردی می شود؟
نظافت ديوارهای منزل
از خدمات نظافت منزل شمال تهران که شرکت های ارائه دهنده خدمات نظافتی قادر به ارائه آن به مشتريان خود می باشند، نظافت ديوارهای منازل می باشد. برخی افراد برای ديوارهای منزل خود از کاغذ ديواری استفاده می نمايند. بسياری ديگر از رنگ روغن و يا رنگ معمولی برای ديوارهای منزل خود استفاده می نمايند. شرکت های ارائه دهنده خدمات نظافت می بايست در خصوص تميز نمودن هر يک از اين ديوارها آموزش لازم را به نيروهای خود ارائه نمايند. بدين ترتيب، پرسنل نظافت منزل در راستای ارائه خدمات نظافت منزل شمال تهران و تميز نمودن ديوارهای منازل مشتريان، با مشکل مواجه نخواهد شد.
گردگيری وسايل منزل
نظافت منزل شمال تهران شامل موارد متعددی می گردد که يکی از ابتدايی ترين و در عين حال مهم ترين اين موارد، گردگيری لوازم منزل می باشد. از آن جایی که تهران شهری با هوای بسیار آلوده و پر دود وغبار می باشد، اگر پنجره های منزل کمی باز بمانند، گرد و غبار زيادی بر روی وسايل منزل خواهد نشست. بدين ترتيب، نيروهای خدماتی با انجام گردگيری وسايل منزل، گامی موثر در جهت ارائه خدمات نظافتی شرکت خدماتی به ساکنین مناطق شمالی تهران بر خواهند داشت.
شستشوی سرويس های بهداشتی و حمام منازل
از ديگر موارد مهمی که در خصوص نظافت منزل شمال تهران مطرح می باشد، نظافت سرويس های بهداشتی و حمام می باشد. بسياری از منازل دارای دو سرويس بهداشتی به صورت ايرانی و فرنگی می باشند. نيروهای خدماتی شاغل در شرکت های ارائه دهنده خدمات نظافت می بايست آشنايی کامل با انواع شوينده ها و سفيدکننده ها را داشته باشند تا بتوانند در خصوص شستشوی سرويس های بهداشتی و حمام منازل در راستای ارائه خدمات نظافت منزل شمال تهران موفق عمل نموده و رضايت مشتريان شرکت خدماتی را جلب نمايند.
نظافت راه پله ها در منازل آپارتمانی
نظافت راه پله در آپارتمان ها، يکی از دغدغه های مهم ساکنين آپارتمان ها می باشد. بنابراين، اگر نيروهای خدماتی اعزامی از سوی شرکت های ارائه دهنده خدمات نظافت بتوانند به خوبی و در کمترين زمان ممکن راه پله های چنين ساختمان هايی را تميز نمايند، قادر خواهند بود گامی مؤثر در جهت نظافت منزل شمال تهران بردارند.

نظافت منزل شمال تهران

شروع و پایان نظافت

بسیاری از افراد که می خواهند نظافت منزل را انجام دهند، به این دلیل که نمی دانند از کجا باید شروع کنند بسیار سردرگم می شوند و معمولا بیهوده کاری یا دوباره کاری می کنند.
نظافت را از کجا شروع کنیم؟
ابتدا کف منزل را جارو وتی می زنید و سپس گردگیری می کنید. روی کف گرد وخاک و آشغال میریزد که این کار باعث هدر رفتن وقت و انرژی شما می شود.همچنین ممکن است اول پنجره ها و شیشه ها را تمیز کنید وسپس متوجه شوید که دور پنجره و قاب شیشه که پر از خاک است را فراموش کرده اید چه می شود؟
دوباره کاری ، هدر رفتن مواد شوینده ، اتلاف زمان ، صرف انرژی بیش از نیاز و احساس خستگی بیش از حد و ... . پیشنهاد می کنیم قبل از نظافت کردن روی کاغذ، آیتم ها و امور مربوط به آنها را بنویسید و کاملا طبق برنامه پیش بروید. این کار باعث می شود که دوباره کاری پیش نیاید و از اتلاف وقت و انرژی جلوگیری شود.ره پاکان

طراحی شده توسط شرکت تک پردازان