توجـه! توجـه!

بـی قیـد و شـرط بـدون قـرعـه کشـی
20 هـزار تومـان جـایـزه بگیـر


فقط با ثبت نام در سایت   ثبت نام

شماره های تماس:

شعبه1: 83 26 84 22

شعبه2: 02 73 84 66

شعبه3: 13 16 27 65

مدیریت: 503 27 87 0912

پذیرش مشتری: 37 77 370 0919

پیشنهادات و انتقادات: 09 24 134 0935
نظافت راه پله


راه پله قسمتی است که تردد در آن زیاد است و زود کثیف می شود ، به همین علت بیشتر از قسمت های دیگر ساختمان احتیاج به نظافت پیدا می کند.
نظافت پنج گانه راه پله:
1. جارو و تی زدن پله و پاگرد و لابی
2. نظافت پنجره، درب شیشه ای طبقات و پریز و نرده
3. شست و شو یا جارو و تی زدن حیاط و پارکینگ
4. نظافت کامل آسانسور و درب ورودی و درب پارکینگ
5. دیوارشویی، نظافت پشت بام و موتور خانه یا اتاق آسانسور (که به علت تفاوت هزینه با هماهنگی با شرکت انجام میگردد)
مشتریان عزیز بعد از گرفتن اشتراک با گفتن شماره اشتراک شامل تخفیف ویژه ره پاکان می گردند.

نظافت راه پله

راه پله ساختمان ها جزء مهم ترین قسمت های ساختمان می باشد و رفت و آمد فراوان در این قسمت صورت می گیرد. لازم به ذکر است که تمیزی راه پله ها نقش مهمی در تمیز دیده شده ساختمان ها خواهند داشت .از این رو نظافت راه پله از موارد مهم و قابل اهمیت در نظافت ساختمان ‌های مسکونی و اداری محسوب می‌ شود.
اما با این حال بسیاری از صاحب خانه ها نظافت راه پله را به تاخیر می ‌اندازند و فراموش می کنند که راه پله ها هم مانند سایر قسمت های خانه، به طور مرتب نیاز به نظافت دارند. گرد و غبار و دوده اغلب در شکاف هر پله گیر می کند و این باعث می شود که تمیز کردن راه پله، کاری بسیار خسته کننده و طاقت فرسا به نظر آید؛ اما راه هایی برای ساده سازی این روند وجود دارد. افراد می توانند از شرکت هایی که ارائه دهنده خدمات نظافتی هستند کمک بگیرند.

چرا نظافت راه پله ضروری و مهم است؟

همان طور که گفته شد، راه پله ، اولین قسمتی است که توجه مراجعه کنندگان را به خود جلب می کند. یعنی افرادی که به ساختمان وارد می شوند، بهداشت و منش ساکنان را ابتدا از تمیز بودن راه پله و ظاهر ساختمان تشخیص می دهند. همچنین زیبایی و پاکیزگی راه پله، می تواند برای زیبایی ظاهر ساختمان بسیار کمک کننده باشد. هرچه راه پله ساختمان تمیز باشد، ظاهر ساختمان نیز دید زیبایی پیدا خواهد کرد.
اصول نظافت راه پله
چه راه پله های ساختمان شما از جنس سنگ و چوب باشد و چه با فرش پوشیده شده باشد، روند نظافت راه پله همیشه باید از قسمت بالا به سمت پایین صورت گیرد؛ به این دلیل که در طول فرآیند تمیز کردن، خاک و گرد و غبار از پله های بالایی به پله های پایین منقل می شوند و اگر شما ابتدا پله های پایینی را تمیز کنید، بعد از تمیز کردن پله های بالا، مجددا باید به نظافت پله های پایینی بپردازید.
نظافت راه پله های سنگی و چوبی
نظافت پله های سنگی و چوبی نسبت به پله های فرش شده کمی راحت تر است. شما می توانید با استفاده از یک جارو زباله های بزرگ روی این راه پله ها را به راحتی تمیز کنید. برای نظافت این نوع از راه پله ها، پس از این که تمام زباله های بزرگ را برداشتید ، از یک فرچه دستی برای تمیز کردن شکاف ها استفاده نمایید. یادتان باشد که نظافت راه پله را از سمت بالا به پایین انجام دهید و خاک و گرد و غبار هر پله را به سمت پله های پایینی بریزید. پس از رسیدن به پایین پله ها، از یک جارو برقی برای جمع آوری گرد و خاک های باقیمانده استفاده کنید. برای نظافت راه پله های سنگی می‌توان از مواد شوینده مناسب و برای راه پله های چوبی از دستمال ‌های مخصوص استفاده نمود.
نظافت راه پله های فرش شده
راه پله های فرش شده از همان ابتدای کار نیاز به جارو کشی دارند. در این مورد هم نظافت را از سمت بالا به پایین شروع نمایید. حتی یک جارو برقی هم می تواند گرد و خاک را قبل از مکیدن، به اطراف پراکنده کند. استفاده از جاروی دستی بهترین راه برای تمیز کردن شکاف های این نوع از راه پله ها است. اگر شما جاروی دستی ندارید، می توانید از سری های مخصوص جارو برقی برای این کار استفاده نمایید.
نظافت نرده های راه پله
نرده ها هم اغلب گرد و خاک را به خود می گیرند. به طور معمول حداقل دو بار در ماه نیاز به نظافت راه پله و نرده ها وجود دارد. برای این کار می توانید از یک پارچه مرطوب استفاده کنید، اما به خاطر داشته باشید که حتما پس از آن نرده ها را خشک کنید؛ زیرا باقی ماندن رطوبت می تواند موجب پوسیدگی و ایجاد کپک در نرده ها گردد.

نظافت راه پله

نظافت قسمت های مختلف ساختمان با استفاده از نیروهای اعزامی شرکت های خدماتی
به جز نظافت راه پله و نرده ها که با رعایت تمام اصول به خوبی توسط نظافتچی ها انجام می شود، لازم است به قسمت های دیگری هم که نیاز به نظافت دارند توجه نماییم که تأثیر بسزایی در پاکیزگی محیط اطراف ما دارند. در ادامه به برخی از این قسمت ها اشاره خواهیم کرد.
از قسمت هایی که نیاز به نظافت دارد می توان به پنجره ها اشاره نمود. پنجره ها می توانند با روزنامه باطله و یا با پارچه نانو تمیز شوند. همچنین در ساختمان هایی که، دارای آسانسور می باشند، در صورتی که نیاز به نظافت داشته باشد، می توانید این موضوع را به اطلاع نظافتچی خود برسانید تا اتاق و محفظه آسانسور هم نظافت شود.
در واقع در قسمت نظافت راه پله ساختمان، تمام موارد از جمله دیوارها، پریزهای برق و … به خوبی و با رعایت تمام موارد ایمنی تمیز خواهند شد. به علاوه در خدمات نظافت راه پله ، نظافت حیاط و نظافت پارکینگ هم ارائه می شود. نظافتچی با توجه به نیاز و نظر شما مشتری گرامی، در ابتدا یا انتهای کار به نظافت پارکینگ و حیاط خانه نیز خواهد پرداخت.
چرا شرکت نظافتی؟
امروزه به دلیل شرایط اقتصادی، کار و مشغله های موجود، کمتر زمانی برای پرداختن به امور نظافتی مثل نظافت منزل و نظافت راه پله ها و... باقی می ماند. همچنین به دلیل اینکه اغلب خانواده ها در آپارتمان های مسکونی ساکن می باشند از این رو نظافت تمامی راه پله ها و قسمت های مختلف برای ساکنین یک ساختمان مسکونی به تنهایی مقدور نمی باشد.
در این شرایط گزینه بهتری وجود دارد و توصیه ما به شما عزیزان این است که از شرکت نظافتی برای امور نظافتی کمک بگیرید. این نوع شرکت ها با اعزام نیروهای مورد اعتماد و متخصص در زمینه نظافت می توانند کمک بسیاری در پاکیزه نگه داشتن محل زندگی ما نمایند. افرادی که برای نظافت منزل شما اعزام می شوند، نظافت را به صورت اصولی و علمی آغاز خواهند کرد.
این موضوع، کیفیت و زمان کار را بهبود می بخشد. همچنین با توجه به شرایط و درخواست شما، نظافت با استفاده از روزنامه، پارچه معمولی و یا پارچه نانو انجام می شود. کارگران در نظافت نرده و حفاظ راه پله هم دقت خواهند کرد. مواد استفاده شده برای تمیز کردن نرده های چوبی، با نرده های فلزی متفاوت خواهد بود. در این صورت به فلز و چوب مورد استفاده در نرده راه پله آسیبی وارد نمی شود.
با سپردن کار خود به شرکت نظافتی خواهید دید که از تمامی مواردی که موجب آسیب دیدن و وارد آمدن خسارت به ساختمان شما خواهند شد جلوگیری می شود.ره پاکان

طراحی شده توسط شرکت تک پردازان