توجـه! توجـه!

بـی قیـد و شـرط بـدون قـرعـه کشـی
20 هـزار تومـان جـایـزه بگیـر


فقط با ثبت نام در سایت   ثبت نام

شماره های تماس:

شعبه1: 83 26 84 22

شعبه2: 02 73 84 66

شعبه3: 13 16 27 65

مدیریت: 503 27 87 0912

پذیرش مشتری: 37 77 370 0919

پیشنهادات و انتقادات: 09 24 134 0935
شرکت خدماتی


افراد جامعه ، چه جوان باشند چه پیر، چه مرد باشند چه زن، چه شاغل باشند چه خانه دار، می بایست شرایطی مناسب برای بالا بردن سلامت و کیفیت طول عمر خود و خانواده خود ایجاد نمایند. یکی از راه های ایجاد شرایط مناسب برای سلامت خانواده ها و افراد جامعه ، استفاده از شرکت خدماتی معتبر و باسابقه و متخصص می باشد که بتواند بسیاری از کارهای سنگین مورد نیاز افراد را انجام دهد. در قرن بیست ویکم به علت صنعتی شدن بسیاری از کشورها ، خانم ها در کنار آقایان مشغول به فعالیت در بیرون از منزل می باشند، این امر باعث آمدن فشارهای فراوان به بانوان در انجام کارهای شان در منزل گردیده است.
استفاده از نیروهای خدماتی راهی عالی برای کاهش فشار واسترس دربانوان شاغل می باشد. درصد بالایی از بانوان دارای فرزند یا فرزندان کوچکی می باشند که رسیدگی به آنها به تنهایی تمام وقت مادران را می گیرد و دیگر فرصتی برای نظافت نمی ماند. همچنین درصد قابل توجهی از جامعه مادران میانسال یا سالخورده می باشد که انجام امور منزل بخصوص نظافت منزل امری سخت و مشکل می باشد. امروزه فعالیت های بسیاری همچون نظافت منزل ، نظافت راه پله ، نظافت محل کار ، پرستاری از کودک و سالمند ، جابجایی و چیدمان وسایل منزل در هنگام اسباب کشی ، باغبانی ، مبل شویی ، قالی شویی و بسیاری از کارهای دیگر، توسط شرکت های خدماتی ، جهت رفاه و آسایش بیشتر افراد جامعه صورت می پذیرد.
پرسنل شرکت های خدماتی مجرب چگونه باید باشند؟ پرسنل یک شرکت مجرب می بایست : آموزش دیده ، با اخلاق و صبور ، جوان و ایرانی الاصل ، حرف گوش کن ، رازدار و سالم و صادق باشند و به گونه ای کار نمایند که گویی برای خود و برای خانواده خود کار می نمایند. تعهدات شرکت خدماتی مجرب چه می باشند؟ دریافت وجه حتی به کمترین میزان می بایست بعد از رضایت صد در صدی مشتری انجام پذیرد.
قیمت تعیین شده می بایست منصفانه و واقعی و مشخص باشد و درحد امکان پایین و با آفرهای ویژه برای مشتریان ویژه. شرکت خدماتی مجرب می بایست مشتری را ولی نعمت خود داند تا از دل وجان و با احترام تمام قد در خدمت گذاری حاضر گردد. وسایلی که شرکت خدماتی در اختیار مشتری قرار می دهد یا برای کار مشتری استفاده می نماید ، می بایست از بهترین و با کیفیت ترین ابزار و مواد باشد.
در دسترس بودن و گوش به زنگ بودن و مهم تر پاسخ گویی به پیشنهادات و انتقادات مشتری اصلی مهم در شناخت شرکت های مجرب خدماتی می باشد. و در آخر می بایست دغدغه های مشتری دغدغه ای شرکت خدماتی باشد تا بتواند نیاز مشتری را بهتر شناخته و خدمت بهتر و ویژه تری به مشتری ارائه دهد. شرکت خدماتی ره پاکان با تلاش و کوشش در انجام تعهدات فوق قصد خدمت رسانی با رضایت صد درصدی مشتریان را داشته ، دارد و خواهد داشت.

شرکت خدماتی

نظافت و مشکلات تنفسی (بیماری های ریوی)
در هنگام نظافت ، به علت بلند شدن گرد وغبار در هوا و همچنین بخارهای سمی ناشی از مواد شوینده ، مشکلات تنفسی افراد را تهدید و بیمار می کند. از این رو رعایت اصول ایمنی بسیار ضروری می باشد. جلوگیری از استنشاق گرد و غبار موجود روی وسایل و قسمت های مختلف از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
نظافت و مشکلات تنفسی
برای بسیاری از ما پیش آمده است که در هنگام استفاده از مواد شوینده بخصوص مواد شوینده اسیدی و قلیایی در زمان نظافت منزل ، نظافت راه پله ، و محل کار با سوزش چشم و بینی ، خارش ته حلق و گلو و صرفه های شدید مواجه شده باشیم. همچنین بسیاری از افراد در هنگام شست وشوی سرویس بهداشتی و حمام ، نظافت راه پله بخصوص موادشویی ظروف ، از مواد شوینده اسیدی و قلیایی در فضای بسته و بدون ماسک های فیلتردار استفاده می نمایند ، این عمل بشدت اشتباه ، ضرر و خطر این مواد را برای تنفس صد چندان می نماید.
بیماری های تنفسی
مهم ترین بیماری که در رابطه مستقیم نظافت منزل و نظافت راه پله و محل کار تنفس افراد را بشدت تهدید می نماید، بیماری های ریوی می باشد. ریه ها مهمترین قسمت دستگاه تنفسی هستند که در عمل تبادل گازهای تنفس ، جهت تامین اکسیژن بافت های مختلف بدن و دفع دی اکسید کربن نقش دارند. بیماری های انسداد ریوی ، محدود کننده ریوی و عروقی ریوی از انواع بیماری های ریوی می باشند.
هرسال بسیاری از افراد جامعه دچار بیماری های ریوی می گردند که باعث کاهش سطح عملکرد فرد در فعالیت های روزمره ای چون نظافت منزل ، نظافت راه پله و محل کار می گردد. بیماری های ریوی یکی از عوامل مهم مرگ و میر افراد در سراسر جهان می باشد. یکی از عوامل مهم در پیشگیری از بیماری های تنفسی به خصوص بیماری های ریوی ، رعایت اصول ایمنی و بهداشت نظافت می باشد.

شرکت خدماتی

پیشنهاد شرکت خدماتی ره پاکان

ترکیب سرکه سفید ، جوش شیرین ، آب گرم و کمی شوینده غیر اسیدی می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای مواد شوینده اسیدی باشد تا از خطرات و آسیب ها در امان ماند و از نظافت منزل یا نظافت راه پله و محل کار لذت برد.
روش استفاده
ترکیب را درون یک بطری خالی اسپری شیشه شوی ریخته و بعد از کامل مخلوط شدن ، روی سطوح مختلف اسپری می نمائیم وسپس با اسفنج ، فرچه نرم یا دستمال تمیز روی نقاط مورد نظر را می کشیم تا به تمیزی دلخواه برسیم و سپس خشک یا آبکشی می نمائیم.
گرد و غبار چه تاثیری بر ریه ها و سلامت انسان دارند؟
ریه ‌ها اندام تنفسی هستند، آن‌ها مسئول دریافت اکسیژن از محیط بیرون به بدن از طریق یک سری لوله‌های انشعاب هوا هستند و تبادل آن برای دی‌اکسید کربن است که دوباره به اتمسفر آزاد می‌شود. ریه‌ها دائماً در معرض خطر خاکی هستند که ما استنشاق می‌کنیم. خوشبختانه، ریه ‌ها عملکرد دیگری دارند. آن‌ ها مکانیسم ‌های دفاعی دارند که با حذف کردن ذرات گرد و غبار از سیستم تنفسی از آن ‌ها حفاظت می‌کند. به‌ عنوان ‌مثال، در طول عمر یک معدنچی زغال‌ سنگ ممکن است ۱۰۰۰ گرم گرد و غبار را استنشاق کند. هنگامی‌که پزشکان ریه ‌های یک معدنچی را پس از مرگش بررسی کردند، آن‌ها بیش از ۴۰ گرم گرد و غبار پیدا کردند.
در هربار نظافت منزل ، نظافت راه پله و محل کار باید دقت داشت تا گرد وغبار روی لوازم را استنشاق ننمائیم واین کار فقط با استفاده از ماسک های فیلتردار استاندارد امکان پذیر می باشد .شرکت خدماتی ره پاکان، خدمات نظافتی از جمله نظافت منزل، نظافت راه پله، نظافت ادارات و ... را با تیم تخصصی و آموزش دیده و مورد اعتماد و امانت دار به مشتریان گرامی ارائه خواهد داد.ره پاکان

طراحی شده توسط شرکت تک پردازان